top of page
financni-sluzby.jpg

SLUŽBY

HYPOTÉKY A ÚVĚRY

Nezávazně s Vámi zkonzultuji možnosti financování vysněné nemovitosti úvěrem na bydlení. Pomohu Vám s výběrem jednotlivých finančních ústavů na míru vašim možnostech a potřebám. Dokáži zjistit maximální možnou výši úvěru, nebo sloučit stávající úvěry a tím snížit zátěž vašeho rozpočtu. Jsem finančním poradcem který se orientuje napříč hypotečním trhem. Zajistím, aby Váš hypoteční úvěr byl co nejvýhodnější.

investice-a-hypoteka.jpg
Hypotéky a úvěry
investice.jpg
INVESTICE

Poradím Vám, jak a kam investovat své finanční prostředky. Peníze, které ušetříte můžete následně použít pro dřívější splacení hypotéky, rekonstrukci bydlení, na studium pro děti nebo různé koníčky.

Investice

POJIŠTĚNÍ

Pojistím Vám byt, dům, chatu, chalupu či auto a to včetně odpovědnosti. Potřebujete zabezpečit na případ nečekaných událostí a zároveň mít kvalitní a levné pojištění? Pojistím vás i proti škodám na majetku, tak na zdraví. 

pojisteni.jpg
Pojištění
reality.jpg
REALITY

Pokud uvažujete o prodeji nemovitosti, ať už se jedná například o dům, byt, chalupu nebo jiný pozemek, rád Vám s tím pomohu. Využívám nejen svých zkušeností, znalosti lokality, ale i nejmodernější metody prodeje. S tím vším mi pomáhá firma Broker Consulting. Jsme schopni Vám zjistit tržní cenu pro prodej vaší nemovitosti. 

Reality
bottom of page